Mida me pakume

Tööstusmasinad

Meie pakume teistele ettevõttetele võimalus kergesti sooritada erinevaid tööstusmasinaid. Tänu otsesetele kontaktidele mitme suurema tööstusmasinate tootjatega suudame pakkuda teistele paremaid hindu ja ajastust.

Isikukaitsevahendid

Müüme kõiki tüüpe isikukaitsevahendeid alates respiraatoritest kuni keevituskinnasteni. Teisisõnu pakume ettevõtetele kõike vajalikku selleks, et tagada oma töötajatele turvalisuse ja füüsilise heaolu.

Kulumaterjalid

Kulumaterjalidele tehtavate kulutuste vähendamiseks pakume individuaalseid lahendusi. Kuna tootmises on kulumaterjalid üks suuremaid kuluartikleid, mõjutab selliste kulutuste vähendamine positiivselt ettevõtte rentaablust.


VAID ÜKS SAMM TURVALISEMA JA EFEKTIIVSEMA TÖÖKESKKONNANI

Võite meie teenustest ja kaupadest täpsema info saada jättes meile oma e-posti aadressi. Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ning edastame kogu vajaliku info. Konkreetsete küsimuste korral palume võtta meiega ühendust aadressil info@turvax.ee või läbi kontaktvormi.

Sõnum on saadetud. Aitäh!

Miks just meie?

KVALITEET

Tagame kaupade ja teenuste kvaliteedi. Kõik meie kaubad on vastava sertifitseerimisega.

KIIRUS

Enamus kaupu on olemas meie laos, mis omakorda tagab kiire tarne.

HIND

Olles hulgiettevõte saame pakkuda konkurentsivõimelisi hindu.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE

Kohandume klientide vajadustega parimate tulemuste saavutamise nimel.


Turvalisus

Efektiivsus

Edu


Võtke meiega ühendust

Andke meile teada, mis Teile huvi pakub või jätke meile oma e-posti aadress ning me võtame ise Teiega lähiajal ühendust.

Sõnum on saadetud. Aitäh!
Viga! Palun võtke meiega ühendust aadressil info@turvax.ee.