Mida me pakume

Tootmise Juhtimise Tarkvara

Pakume ettevõtetele meie poolt arendatud unikaalse tarkvara, mis võimaldab protsessi efektiivsust tõsta läbi tootmise ja personali juhtimise.

Riistvara varustamine


Ükskõik, millist riistvara teie ettevõte vajab, alates võrguseadmetest kuni tööjaamade ja serveriteni, aitame teil seda võimalikult lühikese ajaga ja parima võimaliku hinnaga saada.

Küberturvalisus

Küberjulgeolek on tänapäeva äri üks suurimaid probleeme. Teostame igasuguseid teenuseid, et kaitsta teid küberkurjategijate eest, alates läbitungimise testimisest kuni küberkaitse strateegia planeerimiseni.

Veebikujundus


Kuigi paljud tööstusettevõtted töötavad hästi ilma veebisaidita, usume, et see ei peaks olema nii XXI sajandil. Sellepärast pakume klientidele "võtmed-kätte" veebisaitide loomise teenust.

Digitaalturundus

Digitaalturundus on kõige tõhusam turundusviis, aga see võib olla keeruline. Pakume digitaalturundusteenuste täielikku komplekti, alates sotsiaalse meedia turunduse kuni kontekstuaalse reklaamini jne


VAID ÜKS SAMM EFEKTIIVSEMA JA TURVALISEMA TÖÖKESKKONNANI

Võite meie teenustest ja kaupadest täpsema info saada jättes meile oma e-posti aadressi. Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ning edastame kogu vajaliku info. Konkreetsete küsimuste korral palume võtta meiega ühendust aadressil info@turvax.ee või läbi kontaktvormi.

Sõnum on saadetud. Aitäh!

Miks just meie?

Kogemus

Meie meeskonnal on laialdane töökogemus IT-teenuste pakkumiseks tööstusettevõtetele.

Kvaliteet

Tagame meie poolt pakutavate kaupade ja teenuste kvaliteedi

Kiirus

Mõistame tähtaegade tähendust ja teeme kõik endast oleneva teenuse kiireks käivitamiseks.

Individuaalne Lähenemine

Kohandume klientide vajadustega parimate tulemuste saavutamise nimel.


Progress

Efektiivsus

Edu


Võtke meiega ühendust

Andke meile teada, mis Teile huvi pakub või jätke meile oma e-posti aadress ning me võtame ise Teiega lähiajal ühendust.

Sõnum on saadetud. Aitäh!
Viga! Palun võtke meiega ühendust aadressil info@turvax.ee.